Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

W środę, 20 września 2017 roku, uczniowie klasy gimnazjalnej IIID wraz z wychowawczynią, panią Anną Korniłowicz, udali s...

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

W dniu 18 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, włączyli się po raz kolejny w ogólnopolską ak...

Noc Kultury - maraton poezji

Noc Kultury - maraton poezji

Sobotnia Noc Kultury, 16 września 2017 roku, „Kaliszanie piszący pod wrześniowym niebem Zagorzynka” przygotowana i zreal...

moduly-user-1 01moduly-user-1 02moduly-user-1 03

ZAJĘCIA W RAMACH POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ SZKOŁA PODSTAWOWA II OKRES

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Nazwa zajęć Imię i nazwisko nauczyciela Godz. zajęć i numer sali lekcyjnej

PONIEDZIAŁEK 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. IV – VI

Arleta Heresztyn

11.40-12.25

s. 30

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2c Alicja Jakubowska

11.40-12.25

s. 32

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2a Róża Kledecka

11.40-12.25

s. 9a

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z jęz. polskiego kl. IV - VI Ewelina Majewska

8.00-8.45

s. 14

(co 2 tygodnie)

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. IV – VI Ewa Przybyła

14.35-15.20

s. 3

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3a Danuta Trzepacz

9.50-10.35

s. 9a

WTOREK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. IV – VI

Arleta Heresztyn

8.55-9.40

s. 7

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3b

Ewa Pszczoła

10.45-11.30

s. 9a

ŚRODA

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1a

Aleksandra Górska


11.40-12.25

s. 9a

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z jęz. polskiego kl. IV – VI Ewelina Majewska

8.00-8.45

s. 14 (co 2 tygodnie)

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3c Olga Gul

12.45-13.30

s. 12

CZWARTEK 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z jęz. polskiego kl. IV - VI Ewelina Majewska

8.00-8.45

s. 14 (co 2 tygodnie)

13.40-14.25

s. 7 (co 2 tygodnie)

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2b

Małgorzata Ostój

10.45-11.30

s. 9a

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z przyrody Małgorzata Dorota Nowicka

8.00-8.45

s. 7

ZAJĘCIA W RAMACH POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ GIMNAZJUM II OKRES            

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Nazwa zajęć Imię i nazwisko nauczyciela Godz. zajęć i numer sali lekcyjnej

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z jęz. polskiego kl. I i II Anna Korniłowicz

14.35-15.20

s. 31

WTOREK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii        kl. I i II Małgorzata Brzeziańska

14.35-15.20

s. 1

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. III Agnieszka Kozica

8.00-8.45

s. 4

(co 2 tygodnie)

ŚRODA

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z jęz. polskiego kl. I Paweł Grudziński

7.10-7.55

s. 14

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z geografii     kl. I – II Maciej Głowacki

14.35-15.20

s. 31

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki     kl. I – II Beata Gościniak

14.35-15.20

s. 4

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z historii       kl. I – II Małgorzata Nowicka

8.00-8.45

s. 5

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego kl. III Ewa Przetakiewicz

8.00-8.45

s. 10

CZWARTEK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki kl. I – II Arleta Heresztyn

7.10-7.55

s. 3

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z biologii       kl. I – II Mirosława Matysiak-Wojewoda

8.00-8.45

s. 15

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego kl. I – II Paweł Zawadzki

8.00-8.45

s. 4

PIĄTEK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z fizyki kl. I - II Małgorzata Fornalska

14.35-15.20

s. 1

(co 2 tygodnie)

 

ZAJĘCIA W RAMACH POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ 
ROK SZKOLNY 2016/2017

Nazwa zajęć Imię i nazwisko nauczyciela Godz. zajęć i numer sali lekcyjnej

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki kl. IV – VI

Arleta Heresztyn

11.40-12.25

s. 30

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
kl. 2c
Alicja Jakubowska

11.40-12.25

s. 32

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
kl. 2a
Róża Kledecka

11.40-12.25

s. 9a

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z języka polskiego kl. IV - VI
Ewelina Majewska

8.00-8.45 (co 2 tygodnie)

s. 14

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki kl. IV – VI
Ewa Przybyła

14.35-15.20

s. 3

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
kl. 3a
Danuta Trzepacz

9.50-10.35

s. 9a

WTOREK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki kl. IV – VI
Arleta Heresztyn

8.55-9.40

s. 7

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
kl. 3b
Ewa Pszczoła

10.45-11.30

s. 9a

ŚRODA

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
kl. 1a

Aleksandra Górska

11.40-12.25

s. 9a

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z języka polskiego kl. IV - VI
Ewelina Majewska

8.00-8.45 (co 2 tygodnie)

s. 14

CZWARTEK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z języka polskiego kl. IV - VI
Ewelina Majewska

8.00-8.45 s. 14

(co 2 tygodnie)

13.40-14.25 s. 7

(co 2 tygodnie)

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
kl. 2b
Małgorzata Ostój

10.45-11.30

s. 9a

PIĄTEK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
kl. 3c
Olga Gul

8.55-9.40

s. 0

 

ZAJĘCIA W RAMACH POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ

ROK SZKOLNY 2016/2017

Nazwa zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Godz. zajęć i numer sali lekcyjnej

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z języka polskiego kl. I i II

Anna Korniłowicz

14.35-15.20

s. 31

WTOREK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z chemii kl. I i II

Małgorzata Brzeziańska

14.35-15.20

s. 1

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki kl. III

Agnieszka Kozica

8.00-8.45 (co 2 tygodnie)

s. 4

ŚRODA

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z języka polskiego kl. I

Paweł Grudziński

7.10-7.55 

s. 14

CZWARTEK

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki kl. I – II

Arleta Heresztyn

7.10-7.55 

s. 3

left erasmus plusleft etwinningleft szkola zdrowieleft oferta szkolawolontariat z klasa

dyplom m

sus-pop-m

Scan0003

Srebrny-Certyfikat-s

solidarna szkola mm

DSC 0112 pop1

logo lepsza skola2

dobrz zaprojektowany

DSC 5289 m

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail:zespolszkol7@wp.pl

zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacjeinformacje nadanie imieniainformacje prezent podst
informacje prezent gimnaz

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

instaling certyfikat dla szkoly 5 edycja

prawo wzor rozwoj

pro familia log mmm

CEO

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

Początek strony

tlo new www 2015 j3