Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

W środę, 20 września 2017 roku, uczniowie klasy gimnazjalnej IIID wraz z wychowawczynią, panią Anną Korniłowicz, udali s...

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

W dniu 18 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, włączyli się po raz kolejny w ogólnopolską ak...

Noc Kultury - maraton poezji

Noc Kultury - maraton poezji

Sobotnia Noc Kultury, 16 września 2017 roku, „Kaliszanie piszący pod wrześniowym niebem Zagorzynka” przygotowana i zreal...

moduly-user-1 01moduly-user-1 02moduly-user-1 03

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE SZKOŁA PODSTAWOWA II OKRES

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Nazwa zajęć Imię i nazwisko nauczyciela Godz. zajęć i numer sali lekcyjnej

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia rekreacyjne na basenie  kl. I-II Krzysztof Baczyński

15.45-16.30

basen OSRiR

Gimnastyka korekcyjno -kompensacyjna Karol Wilczyński

10.45-11.30

sala korekcyjna

Zabawy z programowaniem dla uczniów kl. I-III

Damian Wróblewski

12.45-13.30

s. 2

WTOREK

Zajęcia logopedyczne dla uczniów klas I - III

Anna Czerniakowska

13.30-14.30

gabinet logopedy

SKS – piłka koszykowa dziewczęta

Małgorzata Jackowska

15.30-16.15

sala gimnastyczna

SKS – lekka atletyka

Mateusz Łańduch

14.35-15.20

sala gimnastyczna

ŚRODA

Zajęcia sportowe dla uczniów z ograniczeniami ruchowymi i otyłością Aneta Raszewska

12.45-13.30

sala korekcyjna

SKS – piłka nożna Karol Wilczyński

15.30-17.00

sala gimnastyczna

CZWARTEK

Zajęcia rekreacyjne na basenie  kl. I-II Krzysztof Baczyński

15.45-16.30

basen OSRiR

Warsztaty teatralne

Paweł Grudziński

8.00-8.45

sala korekcyjna

SKS – lekka atletyka

Mateusz Łańduch

15.30-16.15

sala gimnastyczna

Koło matematyczne dla uczniów klas V

Ewa Przybyła

8.00-8.45

s. 2

Trening pamięci Magdalena Różańska

14.35-15.20

gabinet pedagoga

(co 2 tygodnie)

Zajęcia taneczne Ewa Szyszka

15.30-17.00

sala gimnastyczna

PIĄTEK

Koło muzyczne

Wojciech Rektor

8.00-8.45

sala projekcyjna

SKS – piłka ręczna Mateusz Różański

15.30-17.00

sala gimnastyczna

Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

Karol Wilczyński

9.50-10.35

sala korekcyjna

Warsztaty teatralne

Paweł Grudziński

13.40-14.25

sala korekcyjna

Koło matematyczno-plastyczne dla uczniów kl. 3c Olga Gul

8.55-9.40

s. 29

Zabawy z programowaniem dla uczniów kl. I-III

Damian Wróblewski

9.50-10.35

s. 2

left erasmus plusleft etwinningleft szkola zdrowieleft oferta szkolawolontariat z klasa

dyplom m

sus-pop-m

Scan0003

Srebrny-Certyfikat-s

solidarna szkola mm

DSC 0112 pop1

logo lepsza skola2

dobrz zaprojektowany

DSC 5289 m

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail:zespolszkol7@wp.pl

zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacjeinformacje nadanie imieniainformacje prezent podst
informacje prezent gimnaz

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

instaling certyfikat dla szkoly 5 edycja

prawo wzor rozwoj

pro familia log mmm

CEO

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

Początek strony

tlo new www 2015 j3