Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

W środę, 20 września 2017 roku, uczniowie klasy gimnazjalnej IIID wraz z wychowawczynią, panią Anną Korniłowicz, udali s...

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

W dniu 18 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, włączyli się po raz kolejny w ogólnopolską ak...

Noc Kultury - maraton poezji

Noc Kultury - maraton poezji

Sobotnia Noc Kultury, 16 września 2017 roku, „Kaliszanie piszący pod wrześniowym niebem Zagorzynka” przygotowana i zreal...

moduly-user-1 01moduly-user-1 02moduly-user-1 03

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

GIMNAZJUM

ROK SZKOLNY 2016/2017

Nazwa zajęć Imię i nazwisko nauczyciela Godz. zajęć i numer sali lekcyjnej

PONIEDZIAŁEK

SKS – piłka koszykowa dziewczęta
kl. I - III
Małgorzata Jackowska

15.30-17.00

sala gimnastyczna

SKS – lekka atletyka Mateusz Łańduch

15.30-17.00

sala gimnastyczna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z biologii kl. III

Mirosława Matysiak-Wojewoda

14.35-15.20

s. 9

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z języka polskiego kl. III

Agnieszka Naskręcka

8.00-8.45

s. 15

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z historii kl. III

Małgorzata Nowicka

13.40-14.25

s. 5

WTOREK

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z chemii kl. III

Małgorzata Brzeziańska

15.30-16.15

s. 1

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z geografii kl. III
Maciej Głowacki

14.35-15.20

 s. 31

Koło dziennikarskie Agnieszka Kowalewska

13.30-15.00 (co 2 tygodnie)

biblioteka

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z matematyki kl. III

Agnieszka Kozica

8.00-8.45 (co 2 tygodnie)

s. 4

ŚRODA

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z j. angielskiego   kl. III
Katarzyna Antczak

8.00-8.45

s. 17

Zajęcia przygotowujące do konkursów
międzyszkolnych z geografii
Maciej Głowacki

14.35-15.20

s. 31

Zajęcia przygotowujące do konkursów
międzyszkolnych z matematyki
Beata Gościniak

14.35-15.20

s. 4

SKS – lekka atletyka Mateusz Łańduch

14.30-16.00

sala gimnastyczna

Zajęcia przygotowujące do konkursów
międzyszkolnych z historii
Małgorzata Nowicka

8.00-8.45

s. 5

Zajęcia przygotowujące do konkursów
międzyszkolnych z języka polskiego
Ewa Przetakiewicz

8.00-8.45

s. 10

SKS – piłka nożna

Karol Wilczyński

15.30-17.00

sala gimnastyczna

CZWARTEK

Zajęcia przygotowujące do konkursów
międzyszkolnych z biologii
Mirosława Matysiak-Wojewoda

8.00-8.45

s. 15

Zajęcia taneczne Ewa Szyszka

15.30-17.00

sala gimnastyczna

SKS – piłka siatkowa dziewczęta Tomasz Wasela

16.15-17.00

sala gimnastyczna

Zajęcia przygotowujące do konkursów
międzyszkolnych z języka angielskiego
Paweł Zawadzki

8.00-8.45

s. 4

PIĄTEK

Zajęcia przygotowujące do konkursów
międzyszkolnych z fizyki
Małgorzata Fornalska

14.35-15.20 (co 2 tygodnie)

s. 1                  

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z fizyki kl. III
Małgorzata Fornalska

14.35-15.20 (co 2 tygodnie)

s. 1                  

SKS – lekka atletyka Mateusz Łańduch

15.30-17.00

sala gimnastyczna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z języka polskiego kl. III

Jakub Pokojowczyk

8.00-8.45

s. 8

Trening pamięci

Magdalena Różańska

14.35-15.20 (co 2 tygodnie)

s. 15

left erasmus plusleft etwinningleft szkola zdrowieleft oferta szkolawolontariat z klasa

dyplom m

sus-pop-m

Scan0003

Srebrny-Certyfikat-s

solidarna szkola mm

DSC 0112 pop1

logo lepsza skola2

dobrz zaprojektowany

DSC 5289 m

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail:zespolszkol7@wp.pl

zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacjeinformacje nadanie imieniainformacje prezent podst
informacje prezent gimnaz

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

instaling certyfikat dla szkoly 5 edycja

prawo wzor rozwoj

pro familia log mmm

CEO

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

Początek strony

tlo new www 2015 j3