Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

W środę, 20 września 2017 roku, uczniowie klasy gimnazjalnej IIID wraz z wychowawczynią, panią Anną Korniłowicz, udali s...

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

W dniu 18 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, włączyli się po raz kolejny w ogólnopolską ak...

Noc Kultury - maraton poezji

Noc Kultury - maraton poezji

Sobotnia Noc Kultury, 16 września 2017 roku, „Kaliszanie piszący pod wrześniowym niebem Zagorzynka” przygotowana i zreal...

moduly-user-1 01moduly-user-1 02moduly-user-1 03

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE GIMNAZJUM II OKRES

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Nazwa zajęć Imię i nazwisko nauczyciela Godz. zajęć i numer sali lekcyjnej

PONIEDZIAŁEK

SKS – piłka koszykowa dziewczęta kl. I - III Małgorzata Jackowska

15.30-17.00

sala gimnastyczna

SKS – lekka atletyka Mateusz Łańduch

15.30-17.00

sala gimnastyczna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z biologii kl. III

Mirosława Matysiak-Wojewoda

14.35-15.20

s. 9

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. polskiego kl. III

Agnieszka Naskręcka

8.00-8.45

s. 15

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z historii kl. III

Małgorzata Nowicka

13.40-14.25

s. 5

WTOREK

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z chemii kl. III

Małgorzata Brzeziańska

15.30-16.15

s. 1

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z geografii kl. III Maciej Głowacki

14.35-15.20

s. 31

Koło dziennikarskie Agnieszka Kowalewska

13.30-15.00

biblioteka

(co 2 tygodnie)

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki kl. III

Agnieszka Kozica

8.00-8.45

s. 4

(co 2 tygodnie)

ŚRODA

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. angielskiego   kl. III Katarzyna Antczak

8.00-8.45

s. 17

SKS – lekka atletyka Mateusz Łańduch

14.30-16.00

sala gimnastyczna

SKS – piłka nożna kl. I - III Karol Wilczyński

15.30-17.00

sala gimnastyczna

CZWARTEK

Zajęcia taneczne Ewa Szyszka

15.30-17.00

sala gimnastyczna

SKS – piłka siatkowa dziewczęta kl. I - III Tomasz Wasela

16.15-17.00

sala gimnastyczna

PIĄTEK

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z fizyki kl. III Małgorzata Fornalska

14.35-15.20

s. 1

(co 2 tygodnie)

SKS – lekka atletyka Mateusz Łańduch

15.30-17.00

sala gimnastyczna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. polskiego kl. III

Jakub Pokojowczyk

8.00-8.45

s. 8

Trening pamięci

Magdalena Różańska

14.35-15.20

gabinet pedagoga

(co 2 tygodnie)

left erasmus plusleft etwinningleft szkola zdrowieleft oferta szkolawolontariat z klasa

dyplom m

sus-pop-m

Scan0003

Srebrny-Certyfikat-s

solidarna szkola mm

DSC 0112 pop1

logo lepsza skola2

dobrz zaprojektowany

DSC 5289 m

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail:zespolszkol7@wp.pl

zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacjeinformacje nadanie imieniainformacje prezent podst
informacje prezent gimnaz

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

instaling certyfikat dla szkoly 5 edycja

prawo wzor rozwoj

pro familia log mmm

CEO

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

Początek strony

tlo new www 2015 j3