Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

W środę, 20 września 2017 roku, uczniowie klasy gimnazjalnej IIID wraz z wychowawczynią, panią Anną Korniłowicz, udali s...

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

W dniu 18 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, włączyli się po raz kolejny w ogólnopolską ak...

Noc Kultury - maraton poezji

Noc Kultury - maraton poezji

Sobotnia Noc Kultury, 16 września 2017 roku, „Kaliszanie piszący pod wrześniowym niebem Zagorzynka” przygotowana i zreal...

moduly-user-1 01moduly-user-1 02moduly-user-1 03

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE GIMNAZJUM II OKRES

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Nazwa zajęć Imię i nazwisko nauczyciela Godz. zajęć i numer sali lekcyjnej

PONIEDZIAŁEK

SKS – piłka koszykowa dziewczęta kl. I - III Małgorzata Jackowska

15.30-17.00

sala gimnastyczna

SKS – lekka atletyka Mateusz Łańduch

15.30-17.00

sala gimnastyczna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z biologii kl. III

Mirosława Matysiak-Wojewoda

14.35-15.20

s. 9

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. polskiego kl. III

Agnieszka Naskręcka

8.00-8.45

s. 15

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z historii kl. III

Małgorzata Nowicka

13.40-14.25

s. 5

WTOREK

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z chemii kl. III

Małgorzata Brzeziańska

15.30-16.15

s. 1

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z geografii kl. III Maciej Głowacki

14.35-15.20

s. 31

Koło dziennikarskie Agnieszka Kowalewska

13.30-15.00

biblioteka

(co 2 tygodnie)

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki kl. III

Agnieszka Kozica

8.00-8.45

s. 4

(co 2 tygodnie)

ŚRODA

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. angielskiego   kl. III Katarzyna Antczak

8.00-8.45

s. 17

SKS – lekka atletyka Mateusz Łańduch

14.30-16.00

sala gimnastyczna

SKS – piłka nożna kl. I - III Karol Wilczyński

15.30-17.00

sala gimnastyczna

CZWARTEK

Zajęcia taneczne Ewa Szyszka

15.30-17.00

sala gimnastyczna

SKS – piłka siatkowa dziewczęta kl. I - III Tomasz Wasela

16.15-17.00

sala gimnastyczna

PIĄTEK

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z fizyki kl. III Małgorzata Fornalska

14.35-15.20

s. 1

(co 2 tygodnie)

SKS – lekka atletyka Mateusz Łańduch

15.30-17.00

sala gimnastyczna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. polskiego kl. III

Jakub Pokojowczyk

8.00-8.45

s. 8

Trening pamięci

Magdalena Różańska

14.35-15.20

gabinet pedagoga

(co 2 tygodnie)

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE SZKOŁA PODSTAWOWA II OKRES

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Nazwa zajęć Imię i nazwisko nauczyciela Godz. zajęć i numer sali lekcyjnej

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia rekreacyjne na basenie  kl. I-II Krzysztof Baczyński

15.45-16.30

basen OSRiR

Gimnastyka korekcyjno -kompensacyjna Karol Wilczyński

10.45-11.30

sala korekcyjna

Zabawy z programowaniem dla uczniów kl. I-III

Damian Wróblewski

12.45-13.30

s. 2

WTOREK

Zajęcia logopedyczne dla uczniów klas I - III

Anna Czerniakowska

13.30-14.30

gabinet logopedy

SKS – piłka koszykowa dziewczęta

Małgorzata Jackowska

15.30-16.15

sala gimnastyczna

SKS – lekka atletyka

Mateusz Łańduch

14.35-15.20

sala gimnastyczna

ŚRODA

Zajęcia sportowe dla uczniów z ograniczeniami ruchowymi i otyłością Aneta Raszewska

12.45-13.30

sala korekcyjna

SKS – piłka nożna Karol Wilczyński

15.30-17.00

sala gimnastyczna

CZWARTEK

Zajęcia rekreacyjne na basenie  kl. I-II Krzysztof Baczyński

15.45-16.30

basen OSRiR

Warsztaty teatralne

Paweł Grudziński

8.00-8.45

sala korekcyjna

SKS – lekka atletyka

Mateusz Łańduch

15.30-16.15

sala gimnastyczna

Koło matematyczne dla uczniów klas V

Ewa Przybyła

8.00-8.45

s. 2

Trening pamięci Magdalena Różańska

14.35-15.20

gabinet pedagoga

(co 2 tygodnie)

Zajęcia taneczne Ewa Szyszka

15.30-17.00

sala gimnastyczna

PIĄTEK

Koło muzyczne

Wojciech Rektor

8.00-8.45

sala projekcyjna

SKS – piłka ręczna Mateusz Różański

15.30-17.00

sala gimnastyczna

Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

Karol Wilczyński

9.50-10.35

sala korekcyjna

Warsztaty teatralne

Paweł Grudziński

13.40-14.25

sala korekcyjna

Koło matematyczno-plastyczne dla uczniów kl. 3c Olga Gul

8.55-9.40

s. 29

Zabawy z programowaniem dla uczniów kl. I-III

Damian Wróblewski

9.50-10.35

s. 2

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE GIMNAZJUM

II PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Nazwa zajęć Imię i nazwisko nauczyciela Godz. zajęć i numer sali lekcyjnej

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia przygotowujące
do egzaminu z biologii
kl. III

Mirosława Matysiak-Wojewoda

14.35-15.20
s. 9

Zajęcia przygotowujące
do egzaminu z historii
kl. III

Małgorzata Nowicka

14.35-15.20
s. 18

Koło polonistyczne
kl. I – III

Jakub Pokojowczyk

14.35-15.20
s. 10

Koło fizyczne
kl. I – III

Paweł Sobczak

7.10-8.55
s. 1

SKS – piłka siatkowa
dziewczęta
kl. I – III

Tomasz Wasela

15.30-17.00
sala gimnastyczna

WTOREK

Zajęcia przygotowujące
do egzaminu z j. angielskiego
kl. III

Katarzyna Antczak

8.00-8.45
s. 15

Zajęcia przygotowujące
do egzaminu z chemii kl. III

Małgorzata Brzeziańska

15.30-16.15
s. 1

Zajęcia przygotowujące
do egzaminu z matematyki
kl. III

Agnieszka Kozica

15.30-16.15
s. 4

Zajęcia SKS – piłka nożna

Karol Wilczyński

15.30-17.00
sala gimnastyczna

ŚRODA

Koło jęz. angielskiego
kl. I A

Katarzyna Antczak

8.00-8.45
s. 19

Zajęcia przygotowujące
do egzaminu z geografii
kl. III

Maciej Głowacki

15.30-16.15
s. 9

CZWARTEK

Zajęcia przygotowujące
do egzaminu z j. angielskiego
kl. III

Iwona Ignaczak

14.35-15.20
s. 19

SKS – piłka koszykowa
dziewczęta
kl. I – III

Małgorzata Jackowska

15.30-17.00
sala gimnastyczna

PIĄTEK

Zajęcia przygotowujące
do egzaminu z historii
kl. III

Wioletta Janiszewska

14.35-15.20
s. 8

SKS – piłka ręczna
kl. I - III

Mateusz Różański

16.30-18.00
sala gimnastyczna

Zajęcia taneczne/aerobik
grupowy

Ewa Szyszka

15.00-16.30
sala gimnastyczna

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE SZKOŁA PODSTAWOWA

ROK SZKOLNY 2016/2017

Nazwa zajęć

 

Imię i nazwisko nauczyciela

 

Godz. zajęć i numer sali lekcyjnej

 

PONIEDZIAŁEK 

Zajęcia rekreacyjne
na basenie  kl. I-II
Krzysztof Baczyński

15.45-16.30

basen OSRiR

Koło matematyczno-plastyczne
dla uczniów klasy 3c
Olga Gul

11.40-12.25

s. 28

Gimnastyka
korekcyjno-kompensacyjna
Karol Wilczyński

10.45-11.30

sala korekcyjna

Koło informatyczne

Damian Wróblewski

15.30-16.15

s. 2

WTOREK

Zajęcia logopedyczne
dla uczniów klas I - III

Anna Czerniakowska

13.30-14.30

gabinet logopedy

SKS – piłka koszykowa
dziewczęta

Małgorzata Jackowska

15.30-16.15

sala gimnastyczna

SKS – lekka atletyka

Mateusz Łańduch

14.35-15.20

sala gimnastyczna

ŚRODA

Zajęcia sportowe dla uczniów
z ograniczeniami ruchowymi i otyłością
Aneta Raszewska

12.45-13.30

sala korekcyjna

Zajęcia w ramach Programu
„Ratujemy i uczymy ratować”
dla uczniów kl. 3c
Danuta Trzepacz

12.45-13.30

s. 12

SKS – piłka nożna Karol Wilczyński

15.30-17.00

sala gimnastyczna

CZWARTEK

Zajęcia rekreacyjne
na basenie  kl. I-II
Krzysztof Baczyński

15.45-16.30

basen OSRiR

Warsztaty teatralne

Paweł Grudziński

8.00-8.45

sala korekcyjna

SKS – lekka atletyka

Mateusz Łańduch

15.30-16.15

sala gimnastyczna

Zajęcia przygotowujące
do konkursów międzyszkolnych z przyrody
Małgorzata Dorota Nowicka

8.00-8.45

s. 7

Koło matematyczne
dla uczniów klas V
Ewa Przybyła

8.00-8.45

s. 2

Trening pamięci Magdalena Różańska

14.35-15.20 (co 2 tygodnie)

s. 15

Zajęcia taneczne Ewa Szyszka

15.30-17.00

sala gimnastyczna

PIĄTEK

Koło muzyczne

Wojciech Rektor

8.00-8.45

sala projekcyjna

SKS – piłka ręczna Mateusz Różański

15.30-17.00

sala gimnastyczna

Gimnastyka
korekcyjno-kompensacyjna
Karol Wilczyński

9.50-10.35

sala korekcyjna

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

GIMNAZJUM

ROK SZKOLNY 2016/2017

Nazwa zajęć Imię i nazwisko nauczyciela Godz. zajęć i numer sali lekcyjnej

PONIEDZIAŁEK

SKS – piłka koszykowa dziewczęta
kl. I - III
Małgorzata Jackowska

15.30-17.00

sala gimnastyczna

SKS – lekka atletyka Mateusz Łańduch

15.30-17.00

sala gimnastyczna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z biologii kl. III

Mirosława Matysiak-Wojewoda

14.35-15.20

s. 9

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z języka polskiego kl. III

Agnieszka Naskręcka

8.00-8.45

s. 15

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z historii kl. III

Małgorzata Nowicka

13.40-14.25

s. 5

WTOREK

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z chemii kl. III

Małgorzata Brzeziańska

15.30-16.15

s. 1

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z geografii kl. III
Maciej Głowacki

14.35-15.20

 s. 31

Koło dziennikarskie Agnieszka Kowalewska

13.30-15.00 (co 2 tygodnie)

biblioteka

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z matematyki kl. III

Agnieszka Kozica

8.00-8.45 (co 2 tygodnie)

s. 4

ŚRODA

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z j. angielskiego   kl. III
Katarzyna Antczak

8.00-8.45

s. 17

Zajęcia przygotowujące do konkursów
międzyszkolnych z geografii
Maciej Głowacki

14.35-15.20

s. 31

Zajęcia przygotowujące do konkursów
międzyszkolnych z matematyki
Beata Gościniak

14.35-15.20

s. 4

SKS – lekka atletyka Mateusz Łańduch

14.30-16.00

sala gimnastyczna

Zajęcia przygotowujące do konkursów
międzyszkolnych z historii
Małgorzata Nowicka

8.00-8.45

s. 5

Zajęcia przygotowujące do konkursów
międzyszkolnych z języka polskiego
Ewa Przetakiewicz

8.00-8.45

s. 10

SKS – piłka nożna

Karol Wilczyński

15.30-17.00

sala gimnastyczna

CZWARTEK

Zajęcia przygotowujące do konkursów
międzyszkolnych z biologii
Mirosława Matysiak-Wojewoda

8.00-8.45

s. 15

Zajęcia taneczne Ewa Szyszka

15.30-17.00

sala gimnastyczna

SKS – piłka siatkowa dziewczęta Tomasz Wasela

16.15-17.00

sala gimnastyczna

Zajęcia przygotowujące do konkursów
międzyszkolnych z języka angielskiego
Paweł Zawadzki

8.00-8.45

s. 4

PIĄTEK

Zajęcia przygotowujące do konkursów
międzyszkolnych z fizyki
Małgorzata Fornalska

14.35-15.20 (co 2 tygodnie)

s. 1                  

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z fizyki kl. III
Małgorzata Fornalska

14.35-15.20 (co 2 tygodnie)

s. 1                  

SKS – lekka atletyka Mateusz Łańduch

15.30-17.00

sala gimnastyczna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu
z języka polskiego kl. III

Jakub Pokojowczyk

8.00-8.45

s. 8

Trening pamięci

Magdalena Różańska

14.35-15.20 (co 2 tygodnie)

s. 15

left erasmus plusleft etwinningleft szkola zdrowieleft oferta szkolawolontariat z klasa

dyplom m

sus-pop-m

Scan0003

Srebrny-Certyfikat-s

solidarna szkola mm

DSC 0112 pop1

logo lepsza skola2

dobrz zaprojektowany

DSC 5289 m

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail:zespolszkol7@wp.pl

zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacjeinformacje nadanie imieniainformacje prezent podst
informacje prezent gimnaz

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

instaling certyfikat dla szkoly 5 edycja

prawo wzor rozwoj

pro familia log mmm

CEO

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

Początek strony

tlo new www 2015 j3