Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

W środę, 20 września 2017 roku, uczniowie klasy gimnazjalnej IIID wraz z wychowawczynią, panią Anną Korniłowicz, udali s...

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

W dniu 18 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, włączyli się po raz kolejny w ogólnopolską ak...

Noc Kultury - maraton poezji

Noc Kultury - maraton poezji

Sobotnia Noc Kultury, 16 września 2017 roku, „Kaliszanie piszący pod wrześniowym niebem Zagorzynka” przygotowana i zreal...

moduly-user-1 01moduly-user-1 02moduly-user-1 03

W dniu 21 czerwca 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 7 w Kaliszu odbyły się I Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo Kalisz. W turnieju wzięło udział około 20 zawodników sekcji najmłodszej i młodszej, którzy w przygotowanie do walk włożyli wiele pracy. Dla niektórych z nich był to pierwszy turniej w życiu i możliwość zaprezentowania się przed rodzicami i najbliższymi, a zarazem sprawdzian umiejętności nabytych podczas treningów.

Toczone walki były wspaniałym widowiskiem, a towarzyszyło im  wiele emocji, była bowiem radość, łzy i smutek. Wszyscy młodzi sportowcy zasłużyli na pochwałę, ponieważ każdy z nich otrzymał certyfikat potwierdzający zdany egzamin na stopień 6 kyu: Maria Wierzgacz, Antonina Kruk, Maja Chlebowska, Hanna Sadowska, Magdalena Niewiadomska, Amelia Pietrzak, Julia Mikołajczak, Maksymilian Mikołajczak, Zofia Gajda, Filip Małota, Krzysztof Filipczak, Witold Frąckowiak, Paweł Marczak, Paweł Krawczyk, Dawid Buczyński, Maciej Skowroński, Maciej Szeliga i Antoni Nowaczyk.

Na zakończenie rodzice przygotowali poczęstunek, który stał się okazją do wspólnej rozmowy i planowania kolejnych zawodów. W najbliższym czasie przed młodymi sportowcami obóz sprawnościowy i od września nowe nabory do grup. Zajęcia odbywać się będą w Zespole Szkół Nr 7 w Kaliszu.

GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY!

left erasmus plusleft etwinningleft szkola zdrowieleft oferta szkolawolontariat z klasa

dyplom m

sus-pop-m

Scan0003

Srebrny-Certyfikat-s

solidarna szkola mm

DSC 0112 pop1

logo lepsza skola2

dobrz zaprojektowany

DSC 5289 m

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail:zespolszkol7@wp.pl

zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacjeinformacje nadanie imieniainformacje prezent podst
informacje prezent gimnaz

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

instaling certyfikat dla szkoly 5 edycja

prawo wzor rozwoj

pro familia log mmm

CEO

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

Początek strony

tlo new www 2015 j3