Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

W środę, 20 września 2017 roku, uczniowie klasy gimnazjalnej IIID wraz z wychowawczynią, panią Anną Korniłowicz, udali s...

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

W dniu 18 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, włączyli się po raz kolejny w ogólnopolską ak...

Noc Kultury - maraton poezji

Noc Kultury - maraton poezji

Sobotnia Noc Kultury, 16 września 2017 roku, „Kaliszanie piszący pod wrześniowym niebem Zagorzynka” przygotowana i zreal...

moduly-user-1 01moduly-user-1 02moduly-user-1 03

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły podstawowej i gimnazjum podczas Kaliskiego Dnia Sportu Szkolnego. W dniu 14 czerwca 2017 roku na obiektach Gimnazjum Nr 9 w Kaliszu rozegrano: „Złotą Ligę” lekkoatletów szkół podstawowych, turniej piłki siatkowej oraz Mistrzostwa Kalisza w streetballu dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.

Najlepiej z naszych reprezentantów wypadli koszykarki i koszykarze. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy po emocjonujących spotkaniach, pokonali swoich przeciwników i stanęli na najwyższym stopniu podium, zdobywając zasłużenie tytuł mistrzów Kalisza w streetballu. Reprezentantki naszej szkoły były lepsze od Gimnazjum nr 10 i Gimnazjum nr 4. Chłopcy zaś zwyciężyli z Gimnazjum nr 2 i 4  oraz po dogrywce jednym punktem z Gimnazjum nr 10. Zwycięstwa te były bardzo cenne, bowiem dzięki nim nasza szkoła awansowała w rankingu najbardziej usportowionych szkół gimnazjalnych z trzeciej na drugą pozycję, wyprzedzając Gimnazjum Nr 9.

Dwa złote i jeden srebrny medal zdobyli także nasi lekkoatleci, uczniowie szkoły podstawowej, podczas finału ligi lekkoatletycznej. Pierwszy linię mety w biegu na 300m przebiegł Szymon Bora. Drugi zloty medal wywalczył Alex Lebioda. W tym doborowym gronie znalazła się także Aleksandra Zielińska, jedna z najmłodszych reprezentantek naszej szkoły, uczennica klasy czwartej. W biegu na 300m zajęła drugie miejsce. Na koniec zawodów wybrano siedmiu zawodników, którzy uzyskali najbardziej wartościowe wyniki. W gronie tych osób znalazł się również uczeń naszej szkoły, Szymon Bora.

Skład reprezentacji szkoły:

Streetball dziewcząt:

 • Maria Dolat
 • Zuzanna Kubasik
 • Barbara Raszewska
 • Gabriela Stankiewicz

Streetball chłopców:

 • Eryk Cichy
 • Krzysztof Łyczak
 • Maciej Przybył
 • Jan Tyc

Mix siatkarski:

 • Adam Lipicki
 • Aleksandra Mazurek
 • Beata Pławska
 • Paweł Raszewski

Reprezentacja szkoły podstawowej:

 • Szymon Bora
 • Alex Lebioda
 • Michalina Majzner
 • Filip Matuszczak
 • Martyna Przybył
 • Martyna Tregonow
 • Adrianna Wojtaszek
 • Aleksandra Zielińska

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

left erasmus plusleft etwinningleft szkola zdrowieleft oferta szkolawolontariat z klasa

dyplom m

sus-pop-m

Scan0003

Srebrny-Certyfikat-s

solidarna szkola mm

DSC 0112 pop1

logo lepsza skola2

dobrz zaprojektowany

DSC 5289 m

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail:zespolszkol7@wp.pl

zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacjeinformacje nadanie imieniainformacje prezent podst
informacje prezent gimnaz

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

instaling certyfikat dla szkoly 5 edycja

prawo wzor rozwoj

pro familia log mmm

CEO

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

Początek strony

tlo new www 2015 j3