Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

W środę, 20 września 2017 roku, uczniowie klasy gimnazjalnej IIID wraz z wychowawczynią, panią Anną Korniłowicz, udali s...

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

W dniu 18 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, włączyli się po raz kolejny w ogólnopolską ak...

Noc Kultury - maraton poezji

Noc Kultury - maraton poezji

Sobotnia Noc Kultury, 16 września 2017 roku, „Kaliszanie piszący pod wrześniowym niebem Zagorzynka” przygotowana i zreal...

moduly-user-1 01moduly-user-1 02moduly-user-1 03


ROK SZKOLNY 2016/2017


 

Tymoteusz Ostrowski 1

Tymoteusz Ostrowski

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie

opiekun: mgr Beata Gościniak

 


 Jakub Czajkowski 1

Jakub Czajkowski

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie

opiekun: mgr Beata Gościniak

 


Urszula Jedrzejak 1

Urszula Jędrzejak

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie
  • finalista XVI Konkursu Matematycznego organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

 


Maria Zurawska 1

Maria Żurawska

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

 


 Krzysztof Wozniak 1

Krzysztof Woźniak

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

opiekun: mgr Agnieszka Sowińska

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

opiekun: dr Paweł Sobczak

 


Milena Skowronska 1

Milena Skowrońska

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

opiekun: mgr Agnieszka Naskręcka

  • finalista XVI Konkursu Matematycznego organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

 


Jan Tyc 1

Jan Tyc

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • III miejsce w XVI Konkursie Matematycznym organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – wyróżnienie

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  • uzyskanie tytułu kaon w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2017

opiekun: dr Paweł Sobczak

 


Mateusz Krajewski 1

Mateusz Krajewski

  • laureat XII Olimpiady Matematycznej Juniorów
  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – bardzo dobry wynik
  • I miejsce w XVI Konkursie Matematycznym organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

opiekun: mgr Agnieszka Sowińska

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

opiekun: mgr Agnieszka Naskręcka

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  • uzyskanie tytułu kaon w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2017

opiekun: dr Paweł Sobczak

 


nikola sosnicka

Nikola Sośnicka

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

opiekun: mgr Ewa Przetakiewicz

 


bartosz pasternak

Bartosz Pasternak

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

opiekun: mgr Ewa Przetakiewicz

 


 Dawid Borowiak

Dawid Borowiak

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

   opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


Klatkowski Michal

Michał Klatkowski

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

   opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


natasza jarecka

Natasza Jarecka

  • laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

opiekun: mgr Iwona Ignaczak

 

 


ROK SZKOLNY 2015/2016


Maria zurawska m

Maria Żurawska

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

opiekun: mgr Agnieszka Kozica


 Michal Piotrowski

Michał Piotrowski

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

opiekun: mgr Beata Gościniak


 Maksymilian Lasek

Maksymilian Lasek

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

opiekun: mgr Beata Gościniak


 Klatkowski Michal

Michał Klatkowski

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

opiekun: mgr Jarosław Majewski


 

 Maja Symanowicz

Maja Symanowicz

  • Konkurs Literacki „Chrzest Polski oczami naszej wyobraźni" – II miejsce

opiekun: mgr Ewelina Majewska


 kacper kowalski

Kacper Kowalski

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)

opiekun: mgr Beata Gościniak

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

opiekun: mgr Małgorzata Brzeziańska

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

opiekun: dr Paweł Sobczak

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • I miejsce w XV Konkursie Matematycznym organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu.

opiekun: mgr Beata Gościniak

  • uzyskanie tytułu kaon w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2016
  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym

opiekun: dr Paweł Sobczak


 Krajewski Mateusz

Mateusz Krajewski

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

opiekun: dr Paweł Sobczak

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

opiekun: mgr Agnieszka Sowińska

  • uzyskanie tytułu kaon w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2016

opiekun: dr Paweł Sobczak

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

 


 Tyc Jan

Jan Tyc

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

opiekun: dr Paweł Sobczak

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

  • uzyskanie tytułu kaon w Polsko – Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2016

opiekun: dr Paweł Sobczak

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)

opiekun: mgr Agnieszka Kozica


Grabowska Magdalena

Magdalena Grabowska

  • laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

 


Zdjecie Jakub Czajkowski

Jakub Czajkowski

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Mistrz Matematyki V Miejskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

opiekun: mgr Jarosław Majewski


Zdjecie Michal Piechota

Michał Piechota

  •  II Wicemistrz Matematyki V Miejskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych

opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


ROK SZKOLNY 2014/2015


 anna wojewoda m

Anna Wojewoda

  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

opiekun: Wioletta Janiszewska

 

ola raszewska

Aleksandra Raszewska

  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Opiekun: Paweł Sobczak


 

kacper kowalski

Kacper Kowalski

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Opiekun: Paweł Sobczak

  • Awans do rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,
  • Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur

opiekun: Beata Gościniak

  • II miejsce w Konkursie Fizycznym Lwiątko 2015

opiekun: Paweł Sobczak


 

 alicja-niewiadomska-m

Alicja Niewiadomska

  • III miejsce w XIV Konkursie Matematycznym organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu.

Opiekun: Jarosław Majewski


 julianna przybyl m

Julianna Przybył

  • Mistrz Matematyki IV Miejskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)

opiekun: Ewa Przybyła

  • III miejsce w konkursie języka angielskiego dla klas VI szkół podstawowych

opiekun: Marta Chojnacka- Zimny


weronika hudak m

Weronika Hudak

  • II miejsce w konkursie języka angielskiego dla klas VI szkół podstawowych

opiekun: Marta Chojnacka- Zimny



ROK SZKOLNY 2013/2014


 o bartosik

Aleksandra Bartosik

  •  I miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim im. Konstytucji 3 Maja

 Opiekun: Ewelina Majewska


 g tomaszewska

Gabriela Tomaszewska

  • II miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim im. Konstytucji 3 Maja

Opiekun: Ewelina Majewska


jan tyc

Jan Tyc

  • laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Mistrz Matematyki III Miejskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych

opiekun: mgr Jarosław Majewski


milena skowronska

Milena Skowrońska

  • wyróżnienie w III Miejskim Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół podstawowych

opiekun: mgr Jarosław Majewski


 

michal wawrzyniak

Michał Wawrzyniak

  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznymopiekun: dr Paweł Sobczak

kacper kowalski

Kacper Kowalski

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)

opiekun: mgr Beata Gościniak


 

michal piotrowski

Michał Piotrowski

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)

opiekun: mgr Beata Gościniak


 

julianna przybyl

Julianna Przybył

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR  - bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)

opiekun: mgr Ewa Przybyła


 

michal piechota

Michał Piechota

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie (brązowy Kangur)opiekun: mgr Ewa Przybyła

 


 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 


 

jan tyc

Jan Tyc

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)

opiekun: mgr Jarosław Majewski


 

weronika-przybyl 1

Weronika Przybył

  • II miejsce w Konkursie leksykalno-gramatycznym English Can Be Fun

opiekun: mgr Karolina Prętczyńska


owczarek-dominik 1

Dominik Owczarek

  • I miejsce w Konkursie leksykalno-gramatycznym English Can Be Fun

opiekun: mgr Iwona Ignaczak


 

Bak 1

Aleksandra Bąk

  • I miejsce w XIII Konkursie dla szkół z Kalisza i powiatu kaliskiego „Z Ortografią za Pan Brat"

opiekun: mgr Jakub Pokojowczyk


 

magdalena-zimna

Magdalena Zimna

  • finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

opiekun: Wioletta Janiszewska

 


 

magda grabowska

Magdalena Grabowska

  • II Wicemistrz II Miejskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych

opiekun: Ewa Przybyła


 kacper kowalski

Kacper Kowalski

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego  dla uczniów szkół podstawowych
  • Mistrz Matematyki II Miejskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych

opiekun: Ewa Przybyła

  • II miejsce w konkursie „Historia Legionów Piłsudskiego"

opiekun mgr Małgorzata Nowicka

 


 

ROK SZKOLNY 2011/2012


michal korycki

Michał Korycki

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • uczestnik II etapu Olimpiady Matematycznej Gimnazjum
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)

opiekun: mgr Beata Gościniak

 


mateusz-banasiewicz-1

Mateusz Banasiewicz

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


daniel ceron 

Daniel Ceroń

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


 alicja niewiadomska 

Alicja Niewiadomska

  • finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Szkół Podstawowych

opiekun: mgr Arleta Heresztyn

  • finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla Szkół Podstawowych

opiekun: mgr Małgorzata Dorota Nowicka

 


 

kacper-kowalski 1

Kacper Kowalski

  • finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Szkół Podstawowych
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - bardzo dobry wynik (srebrny Kangur)
  • I wicemistrz I Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych

opiekun: mgr Ewa Przybyła

 

 


 

ROK SZKOLNY 2010/2011

 


 nina_barankiewicz

Nina Barankiewicz

  • laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

opiekun mgr Małgorzata Opalska

 


mateusz-banasiewicz-1

Mateusz Banasiewicz

laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

opiekun mgr Maciej Głowacki

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

opiekun mgr Wioletta Janiszewska

 


mateusz_makosza

Mateusz Mąkosza

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

opiekun mgr Małgorzata Nowicka

 


michal-walczynski_1

Michał Walczyński

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

III miejsce w Matematycznym Konkursie III LO w Kaliszu

opiekun mgr Beata Gościniak

 


konrad-zdun_1

Konrad Zdun

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

opiekun mgr Agnieszka Kozica

 


anna-wojewoda

 

 

 

 

 

Anna Wojewoda

laureatka XV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce
opiekun mgr Wioletta Janiszewska

 


m-zimna

Magdalena Zimna

laureatka etapu powiatowego XV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce
opiekun mgr Wioletta Janiszewska

 


sylwia-lyskawka_1 

Sylwia Łyskawka

finalistka Mistrzostw Polski Młodych Ekonomistów 2011
laureatka w konkursie zespołowym
opiekun mgr Arleta Heresztyn

 


kacper-kowalski_1

Kacper Kowalski

laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur"

opiekun: mgr Maria Boroń

 


michal_korycki

Korycki Michał

srebrny Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Beata Gościniak

 


tyc-j

Jan Tyc

srebrny Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Ewa Pszczoła

 


julianna-przybyl

Julianna Przybył

srebrny Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Justyna Gremblewska 

 

 


cezary-wytwer

Cezary Wytwer

srebrny Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Justyna Filipowicz

 


malgorzata_pisula

Małgorzata Pisula

brązowy Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Jarosław Majewski

 


michal-walczynski_1

Michał Walczyński

brązowy Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Beata Gościniak

 


robert-przybylski

Robert Przybylski

brązowy Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Agnieszka Kozica

 


maria-zurawska

Maria Żurawska

brązowy Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Joanna Zmyślony

 

 


lipicki

Adam Lipicki

brązowy Kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun: mgr Joanna Zmyślony

 


 

stypendyści Wielkopolskiego Programu Stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych

 

  • Sylwia Łyskawka opiekun mgr Arleta Heresztyn
  • Robert Przybylski opiekun mgr Agnieszka Kozica

 


 

ROK SZKOLNY 2009/2010


 sylwia-lyskawka_1

Sylwia Łyskawka

finalistka Mistrzostw Polski Młodych Ekonomistów

opiekun mgr Arleta Heresztyn

 


anna-wojewoda

Anna Wojewoda

laureatka XIV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

opiekun mgr Wioletta Janiszewska

 


magda-zimna

Magdalena Zimna

I miejsce (nagroda Prezydenta m. Kalisza) w Konkursie Wiedzy o Kaliszu i Regionie Kaliskim

opiekun mgr Wioletta Janiszewska

 


mateusz-rabiega_1

Mateusz Rabiega

laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

opiekun mgr Małgorzata Brzeziańska

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

brązowy kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun mgr Beata Gościniak

 


mateusz-banasiewicz

Mateusz Banasiewicz

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

opiekun mgr Wioletta Janiszewska

 


jacek-lewandowski_1

Jacek Lewandowski

finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

opiekun mgr Paweł Szalek

 


maciej-tylski_1

Maciej Tylski

finalista Wojwódzkiego Konkursu Języka Polskiego

opiekun mgr Agnieszka Naskręcka

 


agata-proniak_1

Agata Proniak

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

opiekun mgr Daria Antczak

 


kacper-kowalski_1

Kacper Kowalski

laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangurek"

opiekun mgr Aleksandra Górska

 


rafal-muszynski

Rafał Muszyński

srebrny kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun mgr Jarosław Majewski

 


 

stypendyści Wielkopolskiego Programu Stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych

  • Michał Ignasiak opiekun mgr Beata Gościniak
  • Jacek Lewandowski opiekun mgr Małgorzata Brzeziańska
  • Robert Przybylski opiekun mgr Agnieszka Kozica
  • Konrad Zdun opiekun mgr Agnieszka Kozica

 


ROK SZKOLNY 2008/2009

 


 agata-lipinska_1

Agata Lipińska

III miejsce w Konkursie Matematycznym org. przez IILO w Kaliszu

srebrny kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun mgr Arleta Heresztyn

 


mateusz-rabiega_1

Mateusz Rabiega

srebrny kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun mgr Beata Gościniak

 


pawel-wrzeszczynski

Paweł Wrzeszczyński

brązowy kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun mgr Arleta Heresztyn

 


Bartosz Kempa i Mateusz Banasiewicz

I miejsce "Czar Par" konkurs matematyczno - informatyczny

opiekunowie mgr Beata Gościniak, mgr Jarosław Majewski

 


 

stypendyści Wielkopolskiego Programu Stypendialnego dla Uczniów Szczególnie Uzdolnionych

  • Michalina Ignasiak opiekun mgr Wioletta Janiszewska
  • Michał Ignasiak opiekun mgr Beata Gościniak
  • Mateusz Rabiega opiekun mgr Beata Gościniak
  • Jacek Lewandowski opiekun mgr Szymon Długiewicz

 


ROK SZKOLNY 2007/2008


ewa-luczak

Ewa Łuczak

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

opiekun mgr Barbara Młudzik

 


ROK SZKOLNY 2006/2007


 mikolaj-zgorzelak

Mikołaj Zgorzelak

laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

opiekun mgr Małgorzata Brzeziańska

 


blazej-golebiak

Blażej Gołębiak

finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

opiekun mgr Małgorzata Brzeziańska

finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

opiekun mgr Jagna Hałaczek

 


sylwia-lyskawka_1

Sylwia Łyskawka

Srebrny kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun mgr Beata Gościniak

 


mateusz-rabiega_1

Mateusz Rabiega

Srebrny kangur w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

opiekun mgr Beata Gościniak

wyróżnienie (brązowy Kangur) MKM Kangur 2014

 

left erasmus plusleft etwinningleft szkola zdrowieleft oferta szkolawolontariat z klasa

dyplom m

sus-pop-m

Scan0003

Srebrny-Certyfikat-s

solidarna szkola mm

DSC 0112 pop1

logo lepsza skola2

dobrz zaprojektowany

DSC 5289 m

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail:zespolszkol7@wp.pl

zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacjeinformacje nadanie imieniainformacje prezent podst
informacje prezent gimnaz

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

instaling certyfikat dla szkoly 5 edycja

prawo wzor rozwoj

pro familia log mmm

CEO

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

Początek strony

tlo new www 2015 j3