Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

W środę, 20 września 2017 roku, uczniowie klasy gimnazjalnej IIID wraz z wychowawczynią, panią Anną Korniłowicz, udali s...

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

W dniu 18 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, włączyli się po raz kolejny w ogólnopolską ak...

Noc Kultury - maraton poezji

Noc Kultury - maraton poezji

Sobotnia Noc Kultury, 16 września 2017 roku, „Kaliszanie piszący pod wrześniowym niebem Zagorzynka” przygotowana i zreal...

moduly-user-1 01moduly-user-1 02moduly-user-1 03

HARMONOGRAM DYŻURÓW NAUCZYCIELI 

ZESPOŁU SZKÓŁ NR 7   

W ROKU SZK. 2016/2017 II OKRES

 

 PONIEDZIAŁEK

 WTOREK

 ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

PRUS Beata
Dyrektor

8.00-16.30

8.00-15.00

8.00-14.00

8.00-14.00

8.00-16.00

ZIMNA Anna
Wicedyrektor

8.00-15.00

8.00-14.00

8.00-16.15

8.00-14.00

8.00-16.15

WASELA Tomasz
 Wicedyrektor

8.00-15.00

8.00-16.15

8.00-14.00

8.00-16.15

8.00-14.00

ANTCZAK
Katarzyna

8.00-10.35

8.00-10.35

11.40-15.20

8.00-15.20

12.45-15.20

BACZYŃSKI
Krzysztof

8.00-10.35

8.00-11.30

8.00-11.30

8.00-11.30

11.40-15.20

BRZEZIAŃSKA
Małgorzata

11.40-13.30

10.45-14.25

8.55-16.15

8.55-13.30

8.00-9.40

BUDA
Joanna

8.55-14.25

10.45-14.25

8.55-10.35

9.50-13.30

8.00-12.25

CHOJNACKA-ZIMNY
Marta

8.55-12.25

8.55-13.30

11.40-14.25

9.50-14.25

8.55-13.30

CZERNIAKOWSKA
Anna

13.30-16.30

7.30-13.30

7.30-13.30

8.00-10.00

7.30-12.30

FORNALSKA
Małgorzata

-

11.40-15.20

8.00-9.40

8.00-9.40

11.40-15.20

GŁOWACKI
Maciej

8.00-11.30

9.50-13.30

12.45-14.25

9.50-12.25

8.55-12.25

GOŁĘBIOWSKA
Ilona

9.00-11.00

14.00-16.00

9.00-12.00

9.00-11.00

10.00-14.00

GOŚCINIAK
Beata

9.50-14.25

9.50-13.30

10.45-14.25

11.40-16.15

9.50-14.25

GUL
Olga

8.00-11.30

11.40-15.20

8.00-12.25

8.55-13.30

9.50-13.30

GÓRSKA
Aleksandra

8.00-12.25

12.45-16.15

8.55-11.30

12.45-16.15

8.55-12.25

GRUDZIŃSKI
Paweł

6.30-13.30

6.30-14.30

8.30-13.30

9.50-14.30

11.40-17.00

HERESZTYN
Arleta

8.00-11.30

10.45-13.30

8.00-12.25

8.00-11.30

8.55-13.30

IGNACZAK
Iwona

8.00-14.25

8.55-14.25

12.45-15.20

12.45-16.15

8.55-13.30

JACKOWSKA
Małgorzata

8.55-14.25

9.50-14.25

11.40-13.30

10.45-16.15

8.00-9.40

JAKUBOWSKA
Alicja

12.45-15.20

8.00-12.25

11.40-15.20

8.00-12.25

11.40-14.25

JANISZEWSKA
Wioletta

8.00-14.25

12.45-14.25

8.55-14.25

8.00-14.25

12.45-14.25

KLECZEWSKA
Dorota

8.55-15.20

8.55-14.25

8.00-10.35

8.00-14.25

8.00-9.40

KLEDECKA
Róża

12.45-16.15

8.00-10.35

11.40-15.20

8.00-11.30

12.45-16.15

KORNIŁOWICZ
Anna

8.55-14.25

8.55-12.25

10.45-14.25

8.55-10.35

8.55-13.30

KOWALEWSKA
Agnieszka

9.00-16.00

7.30-13.00

7.30-13.00

9.00-16.00

7.30-12.30

KOZICA
Agnieszka

8.00-12.25

10.45-14.25

8.55-12.25

8.55-12.25

8.00-11.30

KULPA
Kamila

8.00-13.30

8.30-13.45

9.00-14.25

8.55-17.00

6.30-9.40

LEWANDOWSKI
Robert

10.45-15.20

-

-

8.00-11.30

-

ŁAŃDUCH
Mateusz

8.55-15.20

11.40-13.30

9.50-14.25

9.50-15.20

8.00-11.30

MAGDZIŃSKA
Anna

13.40-14.25

8.00-11.30

8.00-14.30

9.00-15.20

8.30-14.25

MAJEWSKA
Ewelina

8.55-10.35

10.45-16.15

8.55-12.25

9.50-13.30

8.00-11.30

MAJEWSKI
Jarosław

8.00-14.25

9.50-12.25

8.55-13.30

8.00-13.30

9.50-13.30

MATYSIAK-WOJEWODA
Mirosława

9.50-14.25

8.00-10.35

8.00-11.30

8.55-12.25

9.50-12.25

MIKOŁAJCZYK
Katarzyna

8.00-11.30

10.45-14.25

-

-

11.40-12.25

NASKRĘCKA
Agnieszka

8.55-12.25

8.55-12.25

8.00-13.30

8.55-12.25

8.00-12.25

NOWICKA
Małgorzata

9.50-13.30

8.00-10.45

8.55-14.25

8.55-12.25

8.00-12.25

NOWICKA
Małgorzata Dorota

11.40-13.30

9.50-14.25

9.50-13.30

8.55-13.30

8.00-13.30

OSTÓJ
Małgorzata

8.00-11.30

11.40-15.20

8.00-11.30

11.40-14.25

8.00-12.25

OZIMEK
Ilona

11.30-15.15

12.30-17.00

12.00-17.00

6.30-15.30

7.45-14.30

PAPIERSKA
Urszula

7.30-13.30

10.30-16.00

9.00-16.00

7.30-14.00

11.00-16.00

POKOJOWCZYK
Jakub

9.50-11.30

8.55-15.20

11.40-14.25

9.50-14.25

8.55-14.25

PRĘTCZYŃSKA Karolina

11.40-15.20

8.55-13.30

12.45-15.20

8.55-13.30

9.50-14.25

PRZETAKIEWICZ
Ewa

11.40-14.25

8.55-12.25

9.50-12.25

8.55-14.25

8.55-12.25

PRZYBYŁA
Ewa

11.40-13.30

8.00-11.30

8.00-13.30

9.50-13.30

11.40-14.25

PSZCZOŁA
Ewa

8.00-11.30

11.40-16.15

8.55-11.30

9.50-14.25

8.00-12.25

RASZEWSKA
Aneta

11.40-15.20

8.00-11.30

10.45-15.20

12.45-14.25

8.00-14.25

REKTOR
Wojciech

9.50-17.00

7.30-11.30

6.30-11.30

8.15-14.25

7.30-15.30

RÓŻAŃSKA
Magdalena

10.30-13.30

9.00-12.00

12.00-14.00

10.30-13.30

9.00-11.00

RÓŻAŃSKI
Mateusz

14.35-16.15

8.00-15.20

9.50-14.25

8.00-11.30

8.55-15.20

SOBCZAK
Paweł

14.35-16.15

-

-

-

11.40-16.15

SOWIŃSKA
Agnieszka

8.00-12.25

9.50-14.25

11.40-14.25

10.45-15.20

10.45-14.25

SYMANOWICZ
Edmund

8.55-9.40

12.45-15.20

8.00-9.40

14.35-15.20

8.00-15.20

13.40-16.15

8.00-15.20

SZYSZKA
Ewa

8.55-10.35

8.00-12.25

8.00-13.30

12.45-15.20

9.50-15.20

TRZEPACZ
Danuta

10.45-14.25

8.55-12.25

10.45-15.20

8.00-11.30

10.45-14.25

WILCZYŃSKI
Karol

8.00-15.20

11.40-15.20

10.45-14.25

11.40-13.30

10.45-14.25

WRONA
Ewa

8.55-11.30

10.45-14.25

11.40-14.25

10.45-15.20

10.45-12.25

WRÓBLEWSKI
Damian

10.45-14.25

8.00-12.25

12.45-14.25

9.50-16.15

10.45-15.20

ZAWADZKI
Paweł

8.55-12.25

12.45-15.20

8.55-16.15

8.55-15.20

9.50-11.30

ŻEBROWSKA
Natalia

11.40-16.15

8.00-12.25

8.00-12.25

12.45-15.20

8.00-14.25

left erasmus plusleft etwinningleft szkola zdrowieleft oferta szkolawolontariat z klasa

dyplom m

sus-pop-m

Scan0003

Srebrny-Certyfikat-s

solidarna szkola mm

DSC 0112 pop1

logo lepsza skola2

dobrz zaprojektowany

DSC 5289 m

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail:zespolszkol7@wp.pl

zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacjeinformacje nadanie imieniainformacje prezent podst
informacje prezent gimnaz

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

instaling certyfikat dla szkoly 5 edycja

prawo wzor rozwoj

pro familia log mmm

CEO

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

Początek strony

tlo new www 2015 j3