Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

W środę, 20 września 2017 roku, uczniowie klasy gimnazjalnej IIID wraz z wychowawczynią, panią Anną Korniłowicz, udali s...

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

W dniu 18 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, włączyli się po raz kolejny w ogólnopolską ak...

Noc Kultury - maraton poezji

Noc Kultury - maraton poezji

Sobotnia Noc Kultury, 16 września 2017 roku, „Kaliszanie piszący pod wrześniowym niebem Zagorzynka” przygotowana i zreal...

moduly-user-1 01moduly-user-1 02moduly-user-1 03

DSC06763 1W dniach 25 – 26 czerwca 2012 roku w naszej szkole odbyły się prezentacje szkolnych projektów edukacyjnych. Uczniowie klas drugich gimnazjum już na początku roku szkolnego wybrali interesującą dla siebie tematykę projektów obejmującą bardzo szeroki obszar wiedzy. Można było podjąć działania z zakresu wiedzy humanistycznej, społecznej, historycznej, ale również biologii, matematyki...

dsc06830 1Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy w dniu 29 czerwca br. nastąpiło długo oczekiwane zakończenie roku szkolnego. Uroczystość ta jest zawsze okazją do podsumowania osiągnięć uczniów, a także do podziękowania Dyrekcji i pedagogom za trud włożony w naszą edukację i wychowanie.

logo-stypendysci-tZadaniem uczestników Konkursu jest podzielenie się historiami, doświadczeniami i wspomnieniami z bycia stypendystą, pokazanie tego, jakie możliwości dało stypendium i jak zostały one wykorzystane, opowiedzenie o tym, co udział w programie stypendialnym zmienił w życiu stypendysty. Konkurs jest adresowany do byłych i obecnych stypendystów krajowych i zagranicznych.

dsc06598 1Dzień 22 czerwca 2012 roku to w naszej szkole czas igrzysk sportowych! Najmłodsi sportowcy z klas I – III szkoły podstawowej rywalizowali w tym dniu w zawodach przygotowanych specjalnie dla nich przez nauczycieli wychowania fizycznego.

DSC06534 1W dniu 20 czerwca 2012 roku obył się w naszej szkole apel, na którym podsumowano udział uczniów w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych oraz akcjach charytatywnych.

zzz-042-frontW sobotę 23 czerwca br. odbyła się III literacka gra miejska „Kaliszanie piszący – Ludzie pióra w prasie kaliskiej XIX w.", która stanowiła kontynuację rozpoczętego dwa lata temu cyklu gier miejskich dotyczących pisarzy związanych z naszym miastem. Uczniowie naszej szkoły współuczestniczyli w przygotowaniu każdej z gier.

DSCF2058W dniu 14 czerwca 2012r. w sali kinowej Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu odbył się VI Miejski Festiwal Filmów Obcojęzycznych organizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Kalisza – Pana Janusza Pęcherza.

1Dnia 14 czerwca br. w Sali Recepcyjnej kaliskiego Ratusza odbyło się podsumowanie konkursu historycznego „Ad fontes! Odkrywamy tajemnice Kalisza i regionu kaliskiego", którego organizatorem było Archiwum Państwowe w Kaliszu, a współorganizatorem Urząd Miejski w oraz Starostwo Powiatowe.

DSC0102715 czerwca br. uczniowie klasy 1b szkoły podstawowej wybrali się do Parku Miejskiego w Kaliszu, by odbyć rejs po rzece Prośnie stylizowaną łodzią św. Wojciecha. Przed wejściem na łódź najpierw odbył się spacer po pięknym, kaliskim parku.

dsc06518W środę, 6 czerwca 2012 r., w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie autorskie Pawła Kuszczyńskiego, poznańskiego poety i krytyka literackiego, który przez kilka lat był związany z Kaliszem, gdyż to tutaj uczęszczał do liceum pedagogicznego.Poeta spotkał się z uczniami klas pierwszych i drugich naszego gimnazjum.

ap1 bal-12Tymi słowami rozpoczął się bal gimnazjalny, który 6 czerwca w Restauracji Aljo przygotowali rodzice uczniów klas trzecich przy współudziale Pani dyrektor, Beaty Prus oraz wychowawców. Trzecioklasiści w pięknych strojach uroczyście wkroczyli na parkiet w rytm tańca, do którego przygotowali ich: Pani Ewa Szyszka i Pan Krzysztof Szymański.

left erasmus plusleft etwinningleft szkola zdrowieleft oferta szkolawolontariat z klasa

dyplom m

sus-pop-m

Scan0003

Srebrny-Certyfikat-s

solidarna szkola mm

DSC 0112 pop1

logo lepsza skola2

dobrz zaprojektowany

DSC 5289 m

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail:zespolszkol7@wp.pl

zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacjeinformacje nadanie imieniainformacje prezent podst
informacje prezent gimnaz

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

instaling certyfikat dla szkoly 5 edycja

prawo wzor rozwoj

pro familia log mmm

CEO

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

Początek strony

tlo new www 2015 j3