Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

W środę, 20 września 2017 roku, uczniowie klasy gimnazjalnej IIID wraz z wychowawczynią, panią Anną Korniłowicz, udali s...

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

W dniu 18 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, włączyli się po raz kolejny w ogólnopolską ak...

Noc Kultury - maraton poezji

Noc Kultury - maraton poezji

Sobotnia Noc Kultury, 16 września 2017 roku, „Kaliszanie piszący pod wrześniowym niebem Zagorzynka” przygotowana i zreal...

moduly-user-1 01moduly-user-1 02moduly-user-1 03

Zakończenie roku szkolnego dla uczniów gimnazjum, które odbyło się 23 czerwca 2017 roku, było szczególnie uroczyste, bowiem ze szkołą żegnali się trzecioklasiści. Przedstawili oni program artystyczny, w którym udowodnili, że wspaniale potrafią prezentować swoje umiejętności taneczne oraz pozostawią po sobie wiele miłych wspomnień. Wśród zaproszonych gości byli: ksiądz Robert Lewandowski – proboszcz parafii Narodzenia NMP, pani Barbara Wrzesińska – sekretarz Rady Osiedla Zagorzynek, dyrektor Szkoły Języków Obcych „Empik School” -  pani Karolina Zentel, przewodnicząca Rady Rodziców – pani Kinga Obała i wiceprzewodniczący Rady – pan Mariusz Trzepacz. Po podsumowaniu przez panią dyrektor, Beatę Prus, roku szkolnego i przypomnieniu licznych sukcesów, w tym wysokich wyników egzaminów zewnętrznych, najwyższych wśród kaliskich szkół publicznych, doszło do najbardziej oczekiwanego momentu, tj. wręczenia nagród za bardzo dobre wyniki w nauce.

Listy gratulacyjne od Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego – pani Marzeny Wodzińskiej za wybitne wyniki w nauce otrzymali:

 • Mateusz Krajewski, kl. IIIC
 • Milena Skowrońska, kl. IIIC
 • Nikola Sośnicka, kl. IIIA

W roku szkolnym 2016/2017 najwyższe wyróżnienia, czyli tytuły mistrza szkoły i złotej siódemki otrzymali:

Mistrz gimnazjum - średnia ocen 6,0

 • Mateusz Krajewski, kl. IIIC
 • Milena Skowrońska, kl. IIIC
 • Nikola Sośnicka, kl. IIIA

Złota siódemka - średnia ocen co najmniej 5,72

 • Aleksander Dominikowski, kl. IIC
 • Zuzanna Kubasik, kl. IIIB
 • Aleksandra Kolańska, kl. IIIB
 • Jakub Czajkowski, kl. IC
 • Monika Samek, kl. IIIB
 • Urszula Jędrzejak, kl. IIIC

Uczniowie osiągający wysokie wyniki w nauce otrzymali nagrody książkowe, a rodzice trzecioklasistów dodatkowo odbierali z rąk pani dyrektor listy gratulacyjne. Wszystkie nagrody (łącznie wyróżniono 167 osób) ufundowane zostały przez Radę Rodziców Zespołu Szkół Nr 7 oraz Radę Osiedla Zagorzynek. Wśród fundatorów była również Szkoła Języków Obcych „Empik School”, sponsor nagrody dla ucznia klasy IIID, Gerarda Woźniaka, za systematyczną naukę w ciągu całego etapu edukacyjnego oraz nagród za wyniki audytu z języka angielskiego, w którym uczestniczyli uczniowie klas drugich gimnazjum. Nagrodzeni zostali także sportowcy, którzy w ciągu ostatnich trzech lat godnie reprezentowali szkołę, odnosząc liczne sukcesy:

 • Wojciech Błaszczyk
 • Michał Frydrych
 • Dominik Januszkiewicz
 • Witold Kozerka
 • Adam Lipicki
 • Adam Matelski
 • Maciej Przybył
 • Paweł Raszewski
 • Jakub Sobański
 • Maksymilian Staszak
 • Krystian Sztandera
 • Mateusz Winnicki
 • Gerard Woźniak

Kolejne nagrody otrzymali uczniowie, którzy aktywnie pracowali w Samorządzie Uczniowskim:

 • Zuzanna Kubasik, kl. IIIB
 • Wiktoria Kramarska, kl. IIIB

członkowie pocztu sztandarowego:

 • Mateusz Ignasiak, kl. IIIB
 • Michał Stępień, kl. IIIB

 oraz obsługujący sprzęt nagłaśniający:

 • Jacek Gramza, kl. IIIC
 • Szymon Królak, kl. IIIC
 • Krzysztof Woźniak, kl. IIIC

Podczas uroczystości wyróżniono również laureatów konkursów:

 • laureata  XII Olimpiady Matematycznej Juniorów 2016/2017, Wojewódzkich Konkursów: Matematycznego i Języka Angielskiego oraz finalistę Wojewódzkich Konkursów Języka Polskiego i Fizycznego – Mateusza Krajewskiego z klasy IIIC, którego do konkursów przygotowali pani Agnieszka Kozica, pani Agnieszka Sowińska, pan Paweł Zawadzki, pani Agnieszka Naskręcka oraz pan Paweł Sobczak
 • laureata Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego  oraz  finalistę Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego – Jana Tyca z klasy IIIC, którego do konkursów przygotowali pani Agnieszka Kozica i pan Paweł Sobczak
 • laureatkę  Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego – Nikolę Sośnicką z klasy IIIA, którą do konkursu przygotowywała pani Ewa Przetakiewicz
 • finalistę  Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego oraz Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego – Krzysztofa Woźniaka z klasy IIIC, którego do konkursów  przygotowali pan Paweł Sobczak i pani Agnieszka Sowińska
 • finalistkę Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego – Marię Królak z klasy IIC, którą do konkursu przygotował pan Paweł Sobczak
 • finalistkę Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego – Milenę Skowrońską z klasy IIIC, którą do konkursu przygotowała pani Agnieszka Naskręcka
 • finalistę Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego – Bartosza Pasternaka z klasy IIIA, którego do konkursu  przygotowała pani Ewa Przetakiewicz.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego stała się okazją do złożenia podziękowań rodzicom. Z rąk pani dyrektor, Beaty Prus, podziękowania odebrali organizatorzy balu gimnazjalnego, a także rodzice kończący swą działalność w Radzie Rodziców: pan Mariusz Trzepacz, pani Elżbieta Ignasiak i pani Anna Lipicka. Podsumowaniem uroczystości i szczególnie ważnym momentem było złożenie przez uczniów klas trzecich ślubowania na sztandar szkoły, po czym wszyscy udali się do sal lekcyjnych, gdzie odebrali z rąk wychowawców świadectwa.


ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI I TRZYMAMY KCIUKI ZA WSZYSTKICH NASZYCH ABSOLWENTÓW, ABY DOSTALI SIĘ DO WYMARZONYCH SZKÓŁ!

left erasmus plusleft etwinningleft szkola zdrowieleft oferta szkolawolontariat z klasa

dyplom m

sus-pop-m

Scan0003

Srebrny-Certyfikat-s

solidarna szkola mm

DSC 0112 pop1

logo lepsza skola2

dobrz zaprojektowany

DSC 5289 m

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail:zespolszkol7@wp.pl

zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacjeinformacje nadanie imieniainformacje prezent podst
informacje prezent gimnaz

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

instaling certyfikat dla szkoly 5 edycja

prawo wzor rozwoj

pro familia log mmm

CEO

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

Początek strony

tlo new www 2015 j3