Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

W środę, 20 września 2017 roku, uczniowie klasy gimnazjalnej IIID wraz z wychowawczynią, panią Anną Korniłowicz, udali s...

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

W dniu 18 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, włączyli się po raz kolejny w ogólnopolską ak...

Noc Kultury - maraton poezji

Noc Kultury - maraton poezji

Sobotnia Noc Kultury, 16 września 2017 roku, „Kaliszanie piszący pod wrześniowym niebem Zagorzynka” przygotowana i zreal...

moduly-user-1 01moduly-user-1 02moduly-user-1 03

W piątek, 2 grudnia 2016 roku, w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Nasz pomysł na ochronę środowiska” I edycja – ochrona powietrza.

Miłą niespodzianką był fakt, że w klasyfikacji końcowej zespół naszej szkoły otrzymał wyróżnienie. Przedmiotem działań konkursowych, w których udział wzięli: Wiktoria Kramarska i Beata Nowak z klasy IIIB oraz Kornel Bartnicki z klasy IIIA było nagranie krótkiego filmu (spotu) propagującego ochronę powietrza w oparciu o stan faktyczny powietrza i stan oczekiwany, zachowania szkodzące jakości powietrza i sprzyjające jego poprawie oraz podejmowane działania w celu poprawy stanu powietrza w najbliższym otoczeniu.

Na uroczystość podsumowującą zostali zaproszeni: prezydent Miasta – pan Grzegorz Sapiński, dyrektor szkoły – pani Beata Prus, opiekun zespołu – pani Mirosława Matysiak – Wojewoda oraz Wiktoria, Beata i Kornel. Z rąk pani Marzeny Wodzińskiej – Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego odebrali oni dyplomy, nagrody rzeczowe, grawerowaną tabliczkę pamiątkową oraz sadzonkę świerku do posadzenia na terenie szkoły.

GRATULUJEMY!

left erasmus plusleft etwinningleft szkola zdrowieleft oferta szkolawolontariat z klasa

dyplom m

sus-pop-m

Scan0003

Srebrny-Certyfikat-s

solidarna szkola mm

DSC 0112 pop1

logo lepsza skola2

dobrz zaprojektowany

DSC 5289 m

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail:zespolszkol7@wp.pl

zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacjeinformacje nadanie imieniainformacje prezent podst
informacje prezent gimnaz

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

instaling certyfikat dla szkoly 5 edycja

prawo wzor rozwoj

pro familia log mmm

CEO

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

Początek strony

tlo new www 2015 j3