Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

Poznajemy grafiki T. Kulisiewicza

W środę, 20 września 2017 roku, uczniowie klasy gimnazjalnej IIID wraz z wychowawczynią, panią Anną Korniłowicz, udali s...

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

Sprzątanie Świata na Zagorzynku

W dniu 18 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, włączyli się po raz kolejny w ogólnopolską ak...

Noc Kultury - maraton poezji

Noc Kultury - maraton poezji

Sobotnia Noc Kultury, 16 września 2017 roku, „Kaliszanie piszący pod wrześniowym niebem Zagorzynka” przygotowana i zreal...

moduly-user-1 01moduly-user-1 02moduly-user-1 03

W poniedziałek, 7 listopada 2016 roku, odwiedził nas przedstawiciel Fundacji Pro Familia Mea z Poznania. Wizyta ta była związana z realizacją innowacyjnego projektu „Nasze Zasady, Twoje Bezpieczeństwo”, do którego od roku szkolnego 2016/2017 przystąpiła nasza szkoła. Fundacja współpracuje już z ponad 50 szkołami z Wielkopolski, a jej celem jest przeciwdziałanie występowaniu na terenie i w pobliżu szkół zjawisk patologicznych, a w szczególności narkotyków i dopalaczy.

Aby zapewnić uczniom bezpieczeństwo, co jakiś czas w naszej placówce przeprowadzane będą kontrole przez specjalnie wyszkolone psy, które pod okiem swoich przewodników, będą wykrywały zapach substancji psychoaktywnych w pomieszczeniach, na rzeczach, częściach garderoby lub na osobach.

Podczas pierwszej wizyty nasze bezpieczeństwo oceniał pies rasy Chesapeake Bay Retrievery  o imieniu ASLAN, który wzbudził ogólną sympatię uczniów. Jesteśmy przekonani, że te działania uchronią nas przed kontaktem z substancjami psychoaktywnymi. Więcej informacji o projekcie można uzyskać pod adresem www.profamiliamea.pl.

left erasmus plusleft etwinningleft szkola zdrowieleft oferta szkolawolontariat z klasa

dyplom m

sus-pop-m

Scan0003

Srebrny-Certyfikat-s

solidarna szkola mm

DSC 0112 pop1

logo lepsza skola2

dobrz zaprojektowany

DSC 5289 m

Szkoła Podstawowa nr 10
im. Marii Konopnickiej

ul. Karpacka 3, 62-800 Kalisz
tel.: 62 501 17 27
fax: 62 501 17 61
e-mail:zespolszkol7@wp.pl

zaufanie
grupa wsparcia razem
pogromcy konfliktowpcknasz filmfestiwal filmblog literackiblog fitness

informacjeinformacje nadanie imieniainformacje prezent podst
informacje prezent gimnaz

prawo jaszka

prawo szkola demo

prawo europa

jezyk-niemiecki-2

instaling certyfikat dla szkoly 5 edycja

prawo wzor rozwoj

pro familia log mmm

CEO

samorzad-uczniowski-white

ok-white

AIESEC New Logo mm

poczytajmy mm

Uniwersytet Dzieci logo kolor mm

czytam sobie log

uni ekon dzieciecy

maly mistrz m

Początek strony

tlo new www 2015 j3